Atsiskaitymo tvarka ir būdai

ATSISKAITYMO TVARKA IR INFORMACIJA ĮSISKOLINUSIEMS

 Už UAB „Prienų šilumos tinklai“ teikiamas paslaugas vartotojai, įmonės, įstaigos, komercinių patalpų savininkai turi apmokėti iki mėnesio paskutinės dienos.
Susidūrus su finansiniais sunkumais ir negalint apmokėti pateiktos sąskaitos, prašome atvykti į UAB „Prienų šilumos tinklai“ abonentinį skyrių adresu Statybininkų g. 6, Prienai. Suderinsime skolos apmokėjimo terminus ir galėsite skolą išmokėti dalimis sudarius Skolų mokėjimo grafiką. Sudarius skolų mokėjimo grafiką galėsite kreiptis į Prienų rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrių dėl kompensacijos už šildymą ir karštą vandenį skyrimo (jeigu turite teisę į šios kompensacijos skyrimą). Laikantis sutarties sąlygų, kompensacija bus skaičiuojama.
Vartotojai, nesilaikantys skolų mokėjimo grafiko, dėl susidariusios skolos yra perduodami skolų išieškojimo įmonei UAB „GelvoraSergel“, nepavykus išieškoti skolos, paduodami į teismą skolos priteisimui ir antstolių kontorai skolos išieškojimui.
Rekomenduojame daugiabučių namų butų savininkams, išnuomojusiems savo butus, periodiškai patikrinti, ar nuomininkai laiku sumoka už paslaugas.Mokėjimas internetu
Atlikti mokėjimą ir deklaruoti karšto vandens skaitiklio (-ių) rodmenis galite žemiau pateiktų bankų ir mokėjimo įstaigų savitarnos svetainėse.
Atkreipiame dėmesį, kad mokėjimai atliekami per mokėjimo įstaigų paruoštas mokėjimo nurodymo formas, skirtas mokesčiams už komunalines paslaugas apmokėti (formas galite rasti pagal nurodytus įmokų kodus).

Luminor bankas
(įmokos kodas 103343)
SWEDBANK bankas
(įmokos kodas 103343)
 
 
Ignitis savitarna
 
Ignitis savitarnos sveitainėje: e.ignitis.lt
 
Mokėjimus taip pat galima atlikti paprastu bankiniu pavedimu į UAB „Prienų šilumos tinklai“ atsiskaitomąsias sąskaitas: 
AB „Swedbank“ LT647300010002565427
AB Luminor  bankas LT694010041100020171.
SVARBU: Atlikdami mokėjimą patikrinkite, ar internetinėje mokėjimo (rodmenų deklaravimo) formoje ar mokėjimo paskirties laukelyje įrašėte Vartotojo (mokėtojo) kodą. Vartotojo (mokėtojo) kodą rasite Jums pateiktoje sąskaitoje (jį sudaro 7 skaičiai). 
Mokėjimas grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele
Mokėjimą atlikti galite įmokų priėmimo vietose:
"Perlo" terminaluose ir sąskaitų apmokėjimo platformoje www.perlasgo.lt

Atsiskaitydami grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele išvardintose mokėjimo vietose pateikite sąskaitą su brūkšniniu kodu. Mokėjimo vietoje nurodykite deklaruojamus karšto vandens skaitiklio (-ių) rodmenis.
 
Atsiskaitymas pagal elektronines sąskaitas
Norėdami atsiskaityti pagal elektronines sąskaitas (e. sąskaitas), prisijunkite prie savo interneto banko ir pasirinkite šį mokėjimo būdą.
Atsiskaityti pagal e. sąskaitas gali šių bankų klientai:
Luminor Bank, AB
„Swedbank”, AB
Jei nusprendėte atsiskaityti pagal e. sąskaitas interneto banke, galite rinktis iš kelių variantų, kaip deklaruoti karšto vandens skaitiklių duomenis:
1. Mokestis už suvartotą karštą vandenį per mėnesį gali būti apskaičiuotas pagal pasirinktą fiksuotą kiekį (m3). Norėdami fiksuoti karšto vandens suvartojimo kiekį, pateikite mums laisvos formos pasirašytą prašymą, nurodydami buto savininko duomenis, adresą, vartotojo (mokėtojo) kodą bei pageidaujamą fiksuoti karšto vandens suvartojimo kiekį per mėnesį (m3).
2. Mokestis už suvartotą karštą vandenį per mėnesį gali būti apskaičiuotas pagal Jūsų kiekvieną mėnesį deklaruojamus skaitiklių rodmenis. Skaitiklių rodmenis galite pranešti tel. +370 319 53300 arba el. paštu abonentine@prienusiluma.lt 
Atsiskaitymas per UAB „Prienų šilumos tinklai“ savitarnos svetainę
Nuo 2023 m. spalio 1 d. UAB „Prienų šilumos tinklai“ savitarnos svetainėje adresu http://www.prienusiluma.lt/savitarna/  galite ne tik peržiūrėti gautas sąskaitas, tačiau ir atsiskaityti už suteiktas paslaugas bei deklaruoti karšto vandens skaitiklių rodmenis.
Sąskaitas taip pat galite apmokėti paspaudę nuorodą „mokėti“ elektroniniame laiške, kuriuo gaunate elektronines sąskaitas/mokėjimo pranešimus.